Výchova ke zdraví

logo

Info

Sdílejte s námi příklady dobré praxe, najděte nové kolegy a přátele.

více info

Aktuality

7. duben - vyhlášen Světovým dnem zdraví

Vloženo: 21.03.2014

U příležitosti Světového dne zdraví vydal Státní zdravotní ústav materiály, které mají zvýšit povědomí veřejnosti o onemocněních přenášených klíšťaty. Materiály jsou určené k přímému využití ve školách mateřských i základních, ordinacích a dalších různých institucích. Nabízí Vám informace atraktivní formou (prezentace, křížovky), neváhejte je proto předávat libovolně dál v duchu kampaně "Předej informaci". Plakát ke Světovému dni zdraví a informační dopis jsou » ke stažení. Ostatní materiály jsou Vám k dispozici v sekci „Ostatní“ ve složce „Pro inspiraci“. Pozornost, prosím, věnujte » informačnímu dopisu.

Seminář - problematika nelegálních drog pro ZŠ

Vloženo: 05.03.2014

Pro pedagogické pracovníky v Pardubickém kraji nabízí CCVJ, o.p.s. zdarma vzdělávací seminář k problematice nelegálních drog. Seminář se uskuteční v Pardubicích dne 25.3.2014. Využijte této mimořádné akce a seznamte se s aktuální situací v oblasti drogové scény v Pardubickém kraji, získejte informace, jak řešit problémy ve škole v souvislosti s nelegálními drogami, seznamte se formou workshopu s interaktivní formou výuky, která bude zaručeně bavit každého žáka i učitele. Podrobnější informace o náplni semináře a způsobu přihlášení naleznete zde.

Lektorem programu výchovy k nekuřáctví

Vloženo: 04.03.2014

Státní zdravotní ústav pořádá v Praze dne 31. března 2014 školení k programu Normální je nekouřit. Seminář je akreditován MŠMT v rámci vzdělávání pedagogických pracovníků. Bližší informace na emailové adrese: michal.ziegler[zavinac]szu.cz nebo telefonicky na tel. 267 082 971

Edukace k plochým nohám

Vloženo: 03.03.2014

Na základě požadavku uživatelů Vám nyní přinášíme další edukační materiály v pdf. formátu,který si můžete pohodlně stáhnout do svého PC a následně vytisknout. Najdete je pod tímto odkazem.

Výchova k nekuřáctví v MŠ a ZŠ na I. stupni

Vloženo: 23.12.2013

V měsíci lednu nabízíme pedagogům dva typy seminářů zaměřené na problematiku kuřáctví. Více informací o plánovaných aktivitách naleznete » zde v programových anotacích.

< 1 21 22 23 24 25 49 >
© 2009 vychovakezdravi.cz | všechna práva vyhrazena | tvorba www & design: mi-ma.cz
KHS Pce

Vyhledávání