Výchova ke zdraví

logo

Info

vzp2

Aktuality

Jak učit sexuální výchovu I. , II.

Vloženo: 28.02.2013

Pedagogům Pardubického kraje nabízíme zdarma účast na metodických seminářích, které se konají 12.3. a 20.3.-21.3. v Pardubicích. K dispozici budete mít zdarma metodické materiály, zažijete formu výuky na vlastní kůži v roli žáků, důraz je kladen na prožitkovou  techniku semináře. V případě dvoudenního semináře je ubytování i strava účastníkům plně hrazena. Neváhejte a přijďte se dozvědět o pedagogických přístupech, udělejte si vlastní názor nebo se nechejte inspirovat jak učit sexuální výchovu na základní škole. Lektor druhé části semináře je zkušený pedagog pražské základní školy s více než desetiletými zkušenostmi v oboru. Více informací získáte » zde.

Nabídka hrazených vzdělávacích seminářů pro učitele

Vloženo: 10.01.2013

V rámci projektu "Výchova ke zdraví v pedagogické praxi" máte již nyní možnost se bezplatně přihlašovat na další zajímavé tematické semináře vedené současně odborníky z oblasti zdravotnictví a školství. Získejte inspiraci pro výuku a podporu zdraví ve školách, rozšiřte si své znalosti a dovednosti. Ve dnech 25. a 26. února 2013 jsme pro učitele v Pardubickém kraji připravili dvoudenní plně hrazený seminář s exkurzí a s workshopy. Budete mít zde také příležitost nasát atmosféru "Zdravé školy".  Kompletní nabídka programů na 2. pololetí školního roku, kterou připravila CCVJ, o.p.s. pro učitele výchovy ke zdraví, školní metodiky prevence i ředitele škol, je zde » ke stažení.

Sexuální zneužívání dětí-seminář Praha

Vloženo: 15.11.2012

Dne 6. prosince 2012 proběhne v Praze na 3. lékařské fakultě UK odpolední seminář, který je součástí řešeného projektu Programu péče o děti. Seminář se zaměřuje na výsledky studie dětí středního školního věku, na analýzu rizik sexuálně zneužívaných dětí a také pohledy očima dětí. Součástí semináře je křest a představení publikace „Sexuální zneužívání dětí. Rizika a potřeby dětí jako východisko prevence.“ Přesnější informace jsou zde » ke stažení.

 

Škola přátelská dětem-seminář Praha

Vloženo: 15.11.2012

Ústav zdraví dětí a mládeže při 3. lékařské fakultě UK v Praze pořádá dne 29.listopadu 2012 dvouhodinový seminář v rámci projektů MZ ČR Programu péče o děti. Jeho součástí bude představení a křest publikace "Škola přátelská dětem. Stručný průvodce manuálem UNICEF pohledem nejlepšího zájmu dětí". Seminář se koná v Syllabově posluchárně 3. LF, Ruská 87, Praha 10. Přihlášky na emailové adrese: zdenka.cervenkova[zav]lf3.cuni.cz.

Hrou proti Aids a prevence HPV

Vloženo: 31.10.2012

V týdnu od 19. listopadu se opět po roce uskuteční pro základní a střední školy Pardubického kraje zábavný výukový program realizovaný Střední zdravotnickou školou v Pardubicích a krajskou hygienickou stanicí. Program v rozsahu 120 minut je nabízen školám zcela zdarma. Pro případné zájemce nabízíme poslední volnou kapacitu v programu pro 35 žáků 9. tříd na čtvrtek 22.11.2012 od 9 hod. Kontaktovat nás můžete na tel. 602730249. O průběhu programu se dočtete více na našich stránkách v sekci sexuální výchova, kde jsou uveřejněny zprávy a fotografie z předchozích ročníků.

< 1 22 23 24 25 26 46 >
© 2009 vychovakezdravi.cz | všechna práva vyhrazena | tvorba www & design: mi-ma.cz
ministerstvo zdravotnictví pk vzp

Vyhledávání