Výchova ke zdraví

logo

Info

vzp2

Aktuality

7. duben- Světový den zdraví

Vloženo: 05.04.2013

Hlavním tématem Světového dne zdraví pro rok 2013 je téma vysokého krevního tlaku s výzvou ke zvýšenému úsilí jeho prevence a kontroly. Kampaň je organizována Světovou zdravotnickou organizací na počest jejího založení v roce 1948. V rámci kampaně se pořádají osvětové akce pro veřejnost.

Motto: Změř si svůj krevní tlak, snižuješ tak své riziko.

Tisková zpráva kanceláře VHO v ČR

 

Informujte rodiče chronicky nemocných dětí

Vloženo: 05.04.2013

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR opět umožní v letošním roce 3200 chronicky nemocným dětem léčebně-ozdravný pobyt u moře za velmi výhodných podmínek. Program Mořský koník je určen pro děti od 6 do 17 let. K moři mohou odcestovat děti s respiračními, dermatologickými, alergologickými a ORL indikacemi, které mají recidivující charakter nebo jejichž příčinou je snížená obranyschopnost organismu.

Více informací získáte » zde.

Prevence šikany - seminář pro pedagogy ZŠ zdarma

Vloženo: 04.04.2013

Dovolujeme si Vás upozornit na změnu 1. termínu semináře k prevenci šikany, o kterém jsme Vás již informovali v předchozí aktualitě. Tímto si Vás dovolujeme pozvat na úterý 30.4. 2013 do Pardubic, kdy začíná 7 hodinový seminář (1. díl z celkem 3. dílů 20 hod. akreditovaného semináře) prevence šikany hrazený z ESF a lektorovaný Mgr. Dřínovským ze ZŠ v Litomyšli a Mgr. Keprtovou z NSPZ, o.s. Bližší informace jsou » zde.

Seminář pro ZŠ - prevence šikany

Vloženo: 25.03.2013

Centrum celoživotního vzdělávání Jezerka Vám opět nabízí zdarma vzdělávací seminář pro učitele v Pardubickém kraji (zacíleno na II. stupeň ZŠ), tentokrát se zaměřením na šikanu a řešení šikany krok za krokem. Seminář lektorují společně pedagog základní školy a zdravotnický pracovník se zaměřením na prevenci rizikového chování. Seminář je připraven ve třech samostatných blocích v přibližně třítýdenních intervalech. Pozvánka a další informace jsou ke stažení » zde.

Fórum zdraví ve vzdělávání 2013

Vloženo: 11.03.2013

Společnost Venkovský prostor o.p.s. za podpory Nadačního fondu Albert a ve spolupráci se společností KALOKAGATHIE (vzdělávací zařízení), s.r.o. a dalšími odbornými partnery si Vás dovoluje pozvat na další ročník celorepublikové konference zabývající se aktuálními tématy v oblastech propojujících zdraví a vzdělávání. Termín akce připadne na 19.-21. dubna 2013 v Benešově u Prahy. Více informací naleznete » zde ke stažení.

< 1 23 24 25 26 27 48 >
© 2009 vychovakezdravi.cz | všechna práva vyhrazena | tvorba www & design: mi-ma.cz
ministerstvo zdravotnictví pk vzp

Vyhledávání