Výchova ke zdraví

logo

Info

Sdílejte s námi příklady dobré praxe, najděte nové kolegy a přátele.

více info

Aktuality

Seminář pro ZŠ - prevence šikany

Vloženo: 25.03.2013

Centrum celoživotního vzdělávání Jezerka Vám opět nabízí zdarma vzdělávací seminář pro učitele v Pardubickém kraji (zacíleno na II. stupeň ZŠ), tentokrát se zaměřením na šikanu a řešení šikany krok za krokem. Seminář lektorují společně pedagog základní školy a zdravotnický pracovník se zaměřením na prevenci rizikového chování. Seminář je připraven ve třech samostatných blocích v přibližně třítýdenních intervalech. Pozvánka a další informace jsou ke stažení » zde.

Fórum zdraví ve vzdělávání 2013

Vloženo: 11.03.2013

Společnost Venkovský prostor o.p.s. za podpory Nadačního fondu Albert a ve spolupráci se společností KALOKAGATHIE (vzdělávací zařízení), s.r.o. a dalšími odbornými partnery si Vás dovoluje pozvat na další ročník celorepublikové konference zabývající se aktuálními tématy v oblastech propojujících zdraví a vzdělávání. Termín akce připadne na 19.-21. dubna 2013 v Benešově u Prahy. Více informací naleznete » zde ke stažení.

Výukové videopořady ve výuce

Vloženo: 08.03.2013

Učitelé se mohou seznámit s novým odkazem pro využití filmů ve výuce různých předmětů, např. biologie, dějepis, přírodopis, ekologie, zeměpis, atd. Odkaz naleznete v sekci pro pedagogy.

Jak učit sexuální výchovu I. , II.

Vloženo: 28.02.2013

Pedagogům Pardubického kraje nabízíme zdarma účast na metodických seminářích, které se konají 12.3. a 20.3.-21.3. v Pardubicích. K dispozici budete mít zdarma metodické materiály, zažijete formu výuky na vlastní kůži v roli žáků, důraz je kladen na prožitkovou  techniku semináře. V případě dvoudenního semináře je ubytování i strava účastníkům plně hrazena. Neváhejte a přijďte se dozvědět o pedagogických přístupech, udělejte si vlastní názor nebo se nechejte inspirovat jak učit sexuální výchovu na základní škole. Lektor druhé části semináře je zkušený pedagog pražské základní školy s více než desetiletými zkušenostmi v oboru. Více informací získáte » zde.

Nabídka hrazených vzdělávacích seminářů pro učitele

Vloženo: 10.01.2013

V rámci projektu "Výchova ke zdraví v pedagogické praxi" máte již nyní možnost se bezplatně přihlašovat na další zajímavé tematické semináře vedené současně odborníky z oblasti zdravotnictví a školství. Získejte inspiraci pro výuku a podporu zdraví ve školách, rozšiřte si své znalosti a dovednosti. Ve dnech 25. a 26. února 2013 jsme pro učitele v Pardubickém kraji připravili dvoudenní plně hrazený seminář s exkurzí a s workshopy. Budete mít zde také příležitost nasát atmosféru "Zdravé školy".  Kompletní nabídka programů na 2. pololetí školního roku, kterou připravila CCVJ, o.p.s. pro učitele výchovy ke zdraví, školní metodiky prevence i ředitele škol, je zde » ke stažení.

< 1 25 26 27 28 29 49 >
© 2009 vychovakezdravi.cz | všechna práva vyhrazena | tvorba www & design: mi-ma.cz
KHS Pce

Vyhledávání