Výchova ke zdraví

logo

Info

vzp2

Aktuality

Bezpečně na cestě pro předškoláky

Vloženo: 29.05.2017

Představujeme Vám novinku - publikaci Dopravní výchovy pro předškoláky, kterou pro BESIP vytvořil tým z Asociace Záchranný kruh. Sešit obsahuje omalovánky vystřihovánky a hry na náměty rizikových situací, se kterými se děti mohou setkat v běžném životě. Publikace tak doplňuje celou sérii metodických materiálu BESIP. Více informací o metodických materiálech v sekci Prevence úrazů.

 

5. květen Den hygieny rukou

Vloženo: 24.04.2017

SZÚ pořádá literární a výtvarnou soutěž pro děti předškolního, mladšího i staršího školního věku na téma hygieny rukou. Pořadatel slibuje zajímavé ceny a realizaci některého z preventivních interaktivních programů na škole.

Ke stažení zde » Podrobnější informace a přihlášku. Uzávěrka soutěže je 22. 5. 2017.  


    
    
    
    
    

Soutěž pro žáky ZŠ od 4. tříd - prevence kouření

Vloženo: 21.04.2017

U příležitosti Světového dne bez tabáku, který je vyhlášen 31. května, připravil
SZÚ pro žáky základních škol soutěž. Více o podmínkách soutěže naleznete pod odkazem: http://www.szu.cz/publikace/svetovy-den-bez-tabaku-2017-kampan-prevence-koureni-hrave

Dny zdraví se Střední zdravotnickou školou Pardubice

Vloženo: 18.04.2017

V posledním březnovém týdnu 2017 se na Střední zdravotnické škole v Pardubicích opět uskutečnila velmi zajímavá akce. Učitelé a studenti SZŠ pod vedením Mgr. Šárky Jeřábkové a Mgr. Moniky Kraťochové připravily pro žáky 1. stupně základních škol program zaměřený na zdraví a poznání lidského těla. O program je mezi učiteli základních škol velký zájem a tak ani celotýdenní program nemohl uspokojit všechny zájemce.

Pod odkazem "Pro inspiraci" v sekci "Ostatní" najdete fotografie a » více o programu.

 

Program Zdravé koule v Pardubickém kraji pokračuje

Vloženo: 10.04.2017

Středním školám v Pardubickém kraji nabízíme program onkologické prevence zaměřený na prevenci rakoviny varlat a prevenci rakoviny prsu. Program probíhá za účasti vyškolených lektorů magisterského studia Fakulty zdravotnických studií Univerzity Pardubice při práci v malých skupinách školních kolektivů. Součástí programu je zábavný pohybový program. Trvání programu 2 x 45 minut, vhodné pro 3. ročníky středních škol. Program je hrazen z dotace Ministerstva zdravotnictví ČR, realizován SZÚ Praha od 19. 6. 2017 (Pardubický kraj). Střední školy se mohou přihlásit na tel. 602 730 249. Více info pod tímto » odkazem a v » pozvánce.

< 1 2 3 4 5 23 45 >
© 2009 vychovakezdravi.cz | všechna práva vyhrazena | tvorba www & design: mi-ma.cz
ministerstvo zdravotnictví pk vzp

Vyhledávání