Výchova ke zdraví

logo

Info

vzp2

Aktuality

Křížovka a osmisměrka nově v sekci Závislosti na téma kuřáctví.

Vloženo: 17.08.2017

Zábavu a současně poučení nabízí materiál SZÚ, který si nyní můžete volně stáhnout v pdf.

Nové doporučené odkazy ve výživě

Vloženo: 15.08.2017

Na základě dotazu jsme aktualizovali doporučené odkazy na téma poruchy příjmu potravy v sekci Výživa.

V tématu Výživy dále připravujem informace o výskytu diabetu v Pardubickém kraji, přinášíme základní informace o tomto onemocnění a o životu s cukrovkou. Součástí textu budou 4 vzorové jídelníčky s různým obsahem sacharidů v průběhu dne.

Pozvánka na seminář pro potenciální žadatele o dotaci ministerstva zdravotnictví

Vloženo: 08.08.2017

Seminář, který je plánován na 4. 9. 2017 v Praze, si klade za cíl ozřejmit dotační program sekce ochrany a podpory veřejného zdraví Ministerstva zdravotnictví na aktivity vedoucí k zvýšení zdravotní gramotnosti a ke zlepšení zdraví cílových skupin populace. Inspirativní seminář je určen široké veřejnosti z řad politických představitelů samospráv, zastupitelů obcí, pracovníkům NNO, charitativních organizací, ředitelům škol a další pedagogům, zdravotníkům, sociálním pracovníkům, vedoucí představitelům podniků, novinářům věnujícím se podpoře zdraví a problematice veřejného zdravotnictví a dále fyzickým osobám, které mají zájem o realizaci komunitních projektů zaměřených na podporu zdravého životního stylu a prevenci infekčních a chronických neinfekčních (civilizačních) onemocnění u vybraných cílových skupin populace.

Pozvánka a bližší informace  zde ke stažení » pozvanka_seminar_dotace_inspirace

Testy reflexních pásků přinesly zajímavá zjištění

Vloženo: 08.08.2017

V sekci »prevence úrazů« se můžete nyní nově dočíst, které reflexní prvky jsou nejvíce vhodné k využití za snížených světelných podmínek a jak se od sebe jednoltivé druhy liší. Dozvíte se praktické zkušenosti a výsledky testů, které provedla redakce Mladé fronta Dnes ve spolupráci s BESIPem. Kompletní článek je » zde ke stažení v pdf.

25. kongres k sexuální výchově - Pardubice 2017

Vloženo: 26.06.2017

Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu a spolu s dalšími odbornými společnostmi pořádají ve dnech 12. až 14. října 2017 akreditovaný seminář pro pedagogické i zdravotnické pracovníky.

Další informace jsou » zde a na www.planovanirodiny.cz, on-line přihlášení je možné zde: http://1url.cz/jt1Bz

< 1 2 3 4 5 6 25 48 >
© 2009 vychovakezdravi.cz | všechna práva vyhrazena | tvorba www & design: mi-ma.cz
ministerstvo zdravotnictví pk vzp

Vyhledávání