Výchova ke zdraví

logo

Info

vzp2

Aktuality

Prevence dopravních úrazů pro 9. ročníky ZŠ a SŠ

Vloženo: 18.01.2010

Dovolujeme si Vás upozornit na turné programu The action. V Pardubicích se akce koná ve čtvrtek 18.3.2010 v Domě kultury na Dukle. Představení trvá zhruba 60 minut a nabízí se ve třech různých časech. Více informací získáte na www.theaction.cz , kde si zároveň rezervujte přes rezervační e-mail požadovaný počet míst.

Nevhodné aktivity společnosti CEVAP o.p.s.

Vloženo: 25.11.2009

Dovolujeme si Vás upozornit, že se šíří emailem zpráva o nevhodném chování společnosti CEVAP (Centrum etické výchovy a prevence sociálně patologických jevů, Praha 5), která ve školách působí v oblasti sexuální výchovy. Osobně jsem se s metodikami MUDr. Rozehnalové seznámila na semináři pro učitele pořádaného spol. CEVAP v SZÚ v roce 2007 a žádné zavádějící informace jsem tehdy neshledala. Důraz na partnerskou věrnost, sexuální zdrženlivost a ochranu zdraví nelze považovat za patologické informace. V tuto chvíli akceptujeme pochybnosti a po dalším prověření informací uvážíme, zda informace o metodikách společnosti CEVAP stáhnout z našich webových stránek. Budeme Vás dále informovat a děkujeme za pochopení. Bc. Nedbalová

Hrou proti AIDS v Pardubicích

Vloženo: 24.11.2009

V prvním prosincovém týdnu proběhne na Střední zdravotnické škole v Pardubicích již 3. ročník vzdělávací soutěžní akce Hrou proti AIDS aneb prevence přenosu viru HIV a HPV. Tato aktivita byla nabídnuta základním školám v Pardubickém kraji, přednostně školám v síti programu ŠPZ, a podpořena dotačními prostředky KÚ Pk i sponzorskými dary VZP.  Zprávu o předešlých akcích, doprovodné fotografie a zprávu z letošní akce naleznete na našich stránkách v sekci sexuální výchova/příklady dobré praxe.

Spuštění nových stránek

Vloženo: 24.11.2009

V těchto dnech jsme spustili novou verzi stránek. Naleznete na nich všechny původní dokumenty a informace tak, jak jste byli zvyklí. Postupně budeme přidávat další a další informace, které se nám za poslední období nakupily prakticky ze všech tématických oblastí.

S dětmi o kouření na novém webu

Vloženo: 23.11.2009

Rádi bychom Vás upozornili na existenci webových stránek pro děti, které lze využít ve výuce na I. stupni ZŠ k prevenci kuřáctví a k výchově dětí ke zdravému životnímu stylu. Děti se dozvídají zajímavé informace, web obsahuje kvízy, kalkulačku, tipy pro volný čas dětí, poradnu a jiné. Seznamte se s www.nekuratka.cz  ->

< 1 24 44 45 46 47 >
© 2009 vychovakezdravi.cz | všechna práva vyhrazena | tvorba www & design: mi-ma.cz
ministerstvo zdravotnictví pk vzp

Vyhledávání