Výchova ke zdraví

logo

Info

vzp2

Aktuality

Hrou proti AIDS v Pardubicích

Vloženo: 24.11.2009

V prvním prosincovém týdnu proběhne na Střední zdravotnické škole v Pardubicích již 3. ročník vzdělávací soutěžní akce Hrou proti AIDS aneb prevence přenosu viru HIV a HPV. Tato aktivita byla nabídnuta základním školám v Pardubickém kraji, přednostně školám v síti programu ŠPZ, a podpořena dotačními prostředky KÚ Pk i sponzorskými dary VZP.  Zprávu o předešlých akcích, doprovodné fotografie a zprávu z letošní akce naleznete na našich stránkách v sekci sexuální výchova/příklady dobré praxe.

Spuštění nových stránek

Vloženo: 24.11.2009

V těchto dnech jsme spustili novou verzi stránek. Naleznete na nich všechny původní dokumenty a informace tak, jak jste byli zvyklí. Postupně budeme přidávat další a další informace, které se nám za poslední období nakupily prakticky ze všech tématických oblastí.

S dětmi o kouření na novém webu

Vloženo: 23.11.2009

Rádi bychom Vás upozornili na existenci webových stránek pro děti, které lze využít ve výuce na I. stupni ZŠ k prevenci kuřáctví a k výchově dětí ke zdravému životnímu stylu. Děti se dozvídají zajímavé informace, web obsahuje kvízy, kalkulačku, tipy pro volný čas dětí, poradnu a jiné. Seznamte se s www.nekuratka.cz  ->

Zábavně proti kouření-interaktivní seriál Helpers

Vloženo: 23.11.2009

Zapojte se do scénáře a ovlivňujte průběh 12 dílného seriálu o "helpácích". Helpers je interaktivní seriál pro mladé. Probíhá každý měsíc na internetu.

Seriál zachycuje tři superhrdiny, kteří se snaží zachránit kuřáky i nekuřáky před negativními účinky tabáku tak, že jim dávají absurdní tipy a doporučení. Chuck, Skinny a Loona v doprovodu Tapase, masochistické hříčky přírody, který je nenechá na pokoji, spojují své síly v dobrém i zlém. Seznamte se na http://cs.helpers-eu.com/ ->

Metodický seminář pro ZŠ - "Kouření a já"

Vloženo: 24.04.2009

Srdečně zveme učitele II. stupně ZŠ na seminář věnovaný akreditovanému programu Kouření a já (blíže tématický odkaz návykové látky/doporučené metodiky, který se bude konat 19. května 2009 od 9:00 do 12:00 hodin v Rychnově nad Kněžnou.Poplatek za akci činí 400 Kč. Informace a přihlášku naleznete zde -> nebo kontaktujte Mgr. Zemana na tel.č.:722 569 513.

< 1 25 46 47 48 49 >
© 2009 vychovakezdravi.cz | všechna práva vyhrazena | tvorba www & design: mi-ma.cz
ministerstvo zdravotnictví pk vzp

Vyhledávání