Výchova ke zdraví

logo

Info

vzp2

Vaše dotazy a ohlasy

 
Jana Nedbalová     mail   23.06.2014
Re: Jarka
Dobrý den, upřesněte, prosím, o jaký program/projekt máte zájem. Pokud jde o materiály ze seminářů projektu CCVJ, o.p.s. pod názvem "Výchova ke zdraví v pedagogické praxi" budeme je zde postupně uveřejňovat. Pokud jste registrovaným účastníkem, upozornění na vložený příspěvek (materiál) Vám příjde do emailové schránky, kterou si zaregistrujete. Registrace je zdarma.
Jarka     mail   23.06.2014
Dobrý den, prosím o informaci, zda je možné přihlásit mš do projektu a zaslat kontakt pro získání materiálů pro mateřskou školu? Děkuji za odpověď
Jana Nedbalová     mail   02.06.2014
Re: Jolana
Paní Jolano, naprosto s Vámi souhlasím, jen nevím, odkud jste tuto informaci získala? Pokud máte na mysli program Hrou proti Aids, tento je určen starším dětem - v Pardubickém kraji od 9. tříd a starší. Tedy pro 14. leté a více.
Jolana     mail   02.06.2014
Váš program sexuální výchovy mě pobuřuje a
nesouhlasím s ním. Vysvětlete mi, z jakého důvodu se mají jedenáctileté až třináctileté děti ( 6.a 7. třída) učit nasazovat kondom! Co takhle je jako prevenci ( AIDS apod.) učit vyznávat tradiční hodnoty?
Jana Nedbalová     mail   04.03.2014
Re: Iva Mlaskačová
Dobrý den, dovolte mi ocenit nejprve Vaši snahu řešit problém kuřáctví na vaší střední škole. Obávám se však, že Vám nemáme z hlediska preventivního co nabídnout, neboť kouření již není záležitost primární prevence, nýbrž prevence terciární, potažmo léčby. Doporučovala bych Vám obrátit se na pedagogicko-psychologickou poradnu a nebo lépe na Centrum pro závislé na tabáku se zájmem o přednášku či besedu pro učně. Ti posléze mohou využít individuálních, případně skupinových konzultací s odborným zdravotnickým pracovníkem školeným pro léčbu závislosti na tabáku. Seznem center a lékařů naleznete na webové adrese: www.slzt.cz
Iva Mlaskačová     mail   04.03.2014
Dobrý den, prosím o radu. Pracuji na SŠSŘ v Brně a stále řešíme problémy spojené s kouřením našich učňů. Existuje nějaký program pro školy týkající se tohoto problému? Předem děkuji za radu.
< 1 2 3 4 5 9 >
© 2009 vychovakezdravi.cz | všechna práva vyhrazena | tvorba www & design: mi-ma.cz
ministerstvo zdravotnictví pk vzp

Vyhledávání