Výchova ke zdraví

logo

Info

vzp2

Vaše dotazy a ohlasy

 
Jana Nedbalová     mail   02.06.2014
Re: Jolana
Paní Jolano, naprosto s Vámi souhlasím, jen nevím, odkud jste tuto informaci získala? Pokud máte na mysli program Hrou proti Aids, tento je určen starším dětem - v Pardubickém kraji od 9. tříd a starší. Tedy pro 14. leté a více.
Jolana     mail   02.06.2014
Váš program sexuální výchovy mě pobuřuje a
nesouhlasím s ním. Vysvětlete mi, z jakého důvodu se mají jedenáctileté až třináctileté děti ( 6.a 7. třída) učit nasazovat kondom! Co takhle je jako prevenci ( AIDS apod.) učit vyznávat tradiční hodnoty?
Jana Nedbalová     mail   04.03.2014
Re: Iva Mlaskačová
Dobrý den, dovolte mi ocenit nejprve Vaši snahu řešit problém kuřáctví na vaší střední škole. Obávám se však, že Vám nemáme z hlediska preventivního co nabídnout, neboť kouření již není záležitost primární prevence, nýbrž prevence terciární, potažmo léčby. Doporučovala bych Vám obrátit se na pedagogicko-psychologickou poradnu a nebo lépe na Centrum pro závislé na tabáku se zájmem o přednášku či besedu pro učně. Ti posléze mohou využít individuálních, případně skupinových konzultací s odborným zdravotnickým pracovníkem školeným pro léčbu závislosti na tabáku. Seznem center a lékařů naleznete na webové adrese: www.slzt.cz
Iva Mlaskačová     mail   04.03.2014
Dobrý den, prosím o radu. Pracuji na SŠSŘ v Brně a stále řešíme problémy spojené s kouřením našich učňů. Existuje nějaký program pro školy týkající se tohoto problému? Předem děkuji za radu.
Čadilová Jitka     mail   03.11.2013
Dobrý den, je možno zapojit se do projektu, registrovat MŠ a zaslat kontakt pro získání materiálů pro MŠ? Děkuji, odpověĎ na mail skolkavlkava@seznam.cz
J.Nedbalová     mail   26.11.2012
Dobrý den, je mi líto, že nemohu vyhovět požadavkům na objednávání materiálů. Jsme státní rozpočtová organizace a nedisponujeme žádnými prostředky na rozesílání materiálů ani skladovými zásobami. Organizacím v Pardubickém kraji však nabízíme možnost si od nás metodické materiály zapůjčit (nejlépe osobně). Ostatním doporučujeme obrátit se na autory nebo autorské organizace, které vždy uvádíme. V případě potíží nás můžete kontaktovat, pokusíme se Vám kontakt, v rámci našich možností, zprostředkovat. Děkujeme za pochopení.
< 1 2 3 4 5 8 >
© 2009 vychovakezdravi.cz | všechna práva vyhrazena | tvorba www & design: mi-ma.cz
ministerstvo zdravotnictví pk vzp

Vyhledávání