Výchova ke zdraví

logo

Info

vzp2

Vaše dotazy a ohlasy

 
Hlavsová Marie     mail   30.12.2011
Dotaz...Kdy se bude v roce 2012 konat v Karlových Varech Konference Bílý kruh bezpečí,hotel PUP, tak jako v roce 2011 ?Děkuji.
Jan Černík     mail   12.12.2011
Dobrý den,
je možné někde stáhnou brožuru "Jak předcházet bolesti zad", popř. kde se dá sehnat? Děkuji
J.Nedbalová     mail   04.11.2011
Dobrý den,

vdy nás těší, když materiály, které na svých stránkách uvádíme přinesou pedagogům kvalitní informace a inspiraci, pomohou jim při přípravě do hodin se žáky. Za upozornění na nefuknčí odkazy samozřejmě děkujeme, snažíme se je řešit, pokud možno, co nejdříve.Vyrozumíme Vás na Váš uvedený e-mail.
Miroslava Kaplanová     mail   03.11.2011
Dobrý den,
vyučuji v 8. a 9. ročníku Výchovu ke zdraví a na Vašich stránkách je spoustu úžasných materiálů a tímto Vám za ně děkuji. Ráda bych se ještě zeptala, zda je možné stáhnout si materiály jako např. Zásady správné výživy, protože tam chtějí nějaké heslo a když jsem se chtěla podívat na ty stránky, na které mě to odkázalo, opět po mně chtěli heslo. Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem
M. Kaplanová
jana nedbalová     mail   01.11.2011
re: Jitka Karásková

Dobrý den, prosím, seznamte se nejprve podrobněji s programy, o které projevujete zájem na našich stránkách. V sekci Závislosti - Doporučené metodiky a Příklady dobré praxe - je uveden způsob, jakým se jednotlivé programy realizují. Program Normální je nekouřit je možné realizovat v každé ZŠ, metodika je určena pro 1.-5. třídu ZŠ. S programem pracuje pedagog, který jeho jednotlivé lekce dle metodiky zařazuje do předmětů v rámci vzdělávací oblasti Člověk a jeho svět.Tento program rozvíjí průřezová témata a utváří klíčové kompetence.
Jitka Karásková     mail   31.10.2011
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda si mohu objednat programy
My nechceme kouřit ani pasivně
Normální je nekouřit
Já kouřit nebudu
a jakou formou jsou realizovány. Je možné je uskutečnit na škole v Litvínově?
Děkuji za odpověď.
Hezký den.
Jitka Karásková

< 1 3 4 5 6 7 8 >
© 2009 vychovakezdravi.cz | všechna práva vyhrazena | tvorba www & design: mi-ma.cz
ministerstvo zdravotnictví pk vzp

Vyhledávání